Ciekawe miejsca na ślub cywilny w Krakowie

Myślisz o organizacji ślubu cywilnego w Krakowie? Nie wiesz, jakie miejsca brać pod uwagę przy jego organizacji? Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych miejsc, które możesz wziąć pod uwagę. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Hotel Stary

Jeśli marzy Ci się ślub cywilny w Krakowie w miejscu, z którego będzie rozcierał się widok na Kościół Mariacki i Rynek, to zdecydowanie Hotel Stary jest wart uwagi. To wyjątkowe miejsce, które znajduje się w sercu Starego Miasta. Panuje tutaj wyjątkowy klimat, który po prostu trzeba poczuć. Do tego do dyspozycji młodej pary pozostają też zabytkowe pokoje w jakże ciekawej aranżacji, więc to idealny wybór na elegancki ślub i jeśli właśnie o takim myślisz, to Hotel Stary będzie idealnym wyborem.

Ogrody Muzeum Archeologicznego

Bardzo ciekawym miejscem może okazać się również Muzeum Archeologiczne w Krakowie. Zlokalizowane jest w samym centrum Starego Miasta, dosłownie kilka kroków od Rynku i zapewnia dostęp do jakże malowniczego ogrodu z widokiem na Wawel. Wieczorami ogród jest przepięknie podświetlany, więc jeśli ktoś chciałby skorzystać w pełni z obecności w tym miejscu, to równie dobrze można pomyśleć o organizacji samego przyjęcia weselnego pod chmurką.

Stara Zajezdnia Kraków

Stara Zajezdnia Kraków to miejsce z duszą, które może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zajezdnia powstała w 1913 roku i po odrestaurowaniu przyciąga wzrok i nie ma co się dziwić, ponieważ jest wyjątkowa. Z zewnątrz drewniana architektura szkieletowa, zaś w środku wypełnienie ceglane i ciekawa aranżacja.

Do tego do dyspozycji gości pozostaje restauracja i bar, a także przemiła obsługa, więc to również może okazać się dobry wybór na organizację ślubu w Krakowie, czy nawet przyjęcia weselnego.

Muzeum Manggha

Muzeum Manggha to miejsce, które tętni życiem. To właśnie tutaj odbywa się wiele ciekawych eventów, na które przyjeżdżają osobistości z całego świata oraz można podziwiać widok na Wawel i zakole Wisły. Warto również wiedzieć, że Muzeum Manggha pozostaje do dyspozycji młodych par, które szukają miejsca na organizację ślub i wesele.

Gdy zorganizujesz już ceremonię ślubną swoich marzeń pamiętaj o zatrudnieniu lokalnego specjalisty który uwieczni te niezwykłe wydarzenie. Profesjonalny fotograf ślubny Kraków znać powinien od podszewki i stworzyć dla Was przepiękną pamiątkę z waszego ślubu.